• Компанія “ТЕК” надає послугу підключення до мережі Internet для мешканців приватного сектора, передмістя, мікрорайонів і елітних котеджних селищ. Мережа покриття в різних регіонах України постійно збільшується. Окремо працює відділ по роботі з фізичними та юридичними особами, мережами і корпораціями. Також компанія надає десятки інших послуг, основні з яких це:

  Atis ANCW-2MVF-W-600x600IP-відеонагляд

  IP камера – це інноваційний пристрій, який представляє собою відеокамеру і комп’ютер, об’єднані в єдиному міцному корпусі. Передача відеопотоку відбувається в реальному часі. IP відеонагляд надає можливість постійно перебувати в курсі, що відбувається, де б Ви не знаходилися.

  montazh_domofonovУстановка домофонів

  Домофон є переговорним пристроєм, який призначений для спілкування власника і відвідувача, з метою безпеки. За допомогою домофона Ви можете убезпечити себе і своїх близьких від злочинних посягань зловмисників.

  GSM alarmУстановка сигналізації

  Сигналізація – це електронний пристрій, призначений для оповіщення про спробу пограбування або ж проникнення.

  bc33046e246cd68c3ef5b357a21d7eddВстановлення системи послуг “Розумний дім”

  Це система безпеки яка здатна розпізнати конкретні ситуації що відбуваються в будинку. Система «Розумний будинок» дозволяє організувати автоматизоване управління системами кондиціонування, опалення, охоронною сигналізацією та системами відеоспостереження.

  remontPCРемонт компьютерної техніки

  Фахівці нашої компанії якісно і швидко здійснять діагностику і ремонт Вашої комп’ютерної техніки. Ми пропонуємо широкий комплекс ремонтних робіт різної комп’ютерної техніки.

  164104Обслуговування офісної техніки та переферії

  Компанія “ТЕК” здійснює кваліфіковане обслуговування різної офісної техніки, в тому числі заправку картриджів для принтера, здійснює установку програмного забезпечення на стороні клієнта.

  23110Установка супутникового і цифрового телебачення

  Компанія “ТЕК” своїм клієнтам надає повний комплекс послуг з встановлення супутникового і цифрового телебачення.

  pr_1030_e_1Послуги передачі голосових даних (IP-телефонія)

  IP-телефонія – це сучасна технологія, яка об’єднує телефонію та інтернет. На сьогоднішній день IP-телефонія – найбільш прогресивний метод передачі голосової інформації.

  pbx.tda100Встановлення та обслуговування офісних АТС

  Компанія “ТЕК” пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг з інсталяції та програмування офісних АТС, сервісного обслуговування міні АТС, повну або часткову модернізацію офісних систем зв’язку.

  corporateОб’єднання корпоративних мереж

  Компанія “ТЕК” пропонує послуги об’єднання корпоративних мереж. З їх допомогою можна об’єднати в єдину мережу офіси, філії, структурні підрозділи та навіть домашні персональні комп’ютери співробітників компанії.

  Продаж комп’ютерної техніки (аудіо-, відео – техніки)