• connectДля того щоб подати Заявку на підключення до нашої послуги заповніть, будь ласка, форму (або наберіть номер (056) 767-02-72) і наші фахівці узгодять з Вами дату і час монтажу (підключення проводиться протягом 2-х днів з моменту подачі заявки).

  У місцевості, в якій немає можливості підключити мережу Internet по мідному або оптичному кабелю, і де є необхідність знайти альтернативне рішення, виручить бездротовий доступ в Internet по радіоканалу ( RadioEthernet ). За якістю наша технологія краще оптики в приватному секторі (у планепінгов обривів і відновлення послуги).

  Ми здійснюємо підключення до мережі Internet по радіоканалу. Для цього встановлюється спеціальна антена (розмір і потужність якої залежить від умов, в яких знаходиться Ваш будинок). Антена спрямовується на одну з наших базових станцій або ретрансляторів. Наші фахівці на місці визначають рівень і якість сигналу, погоджують з Вами місце для кріплення і місце закладу кабелю в будинок. Підключення буде проводитися тільки у випадку якісного сигналу і, відповідно, гарантованої швидкості.

  Крім підключення до мережі Internet по радіоканалу так само можуть бути організовані корпоративні мережі та мережі передачі даних.

  Більш докладно про можливості підключення до мережі Internet по радіоканалу Ви можете проконсультуватися у наших співробітників за телефоном (056) 767-02-72.

  “>Форма заявки на підключення

  Адресc

  Населенный пункт *

  Улица *

  Номер дома *

  Контактное лицо

  Телефон *

  Электронная почта

  Комментарий к заказу

  Проверочный код*
  captcha
  Введите код: